Dystrybutory filtrujące ROSA w Twoim domu? Ekologicznie i ekonomiczne!

Jako ROSA dystrybutory  prócz wynajmu dystrybutorów z pełnym, darmowym serwisem – oferujemy także sprzedaż oraz dzierżawę dystrybutorów dla osób prywatnych. Mieszkasz w domu i szukasz ekologicznych rozwiązań? A może Twoja rodzina pije głównie wodę i chcecie zrezygnować z kupowania i dźwigania wody w butelkach? Zobaczcie jak wiele możecie zyskać z firmą ROSA dystrybutory!

Chcesz poznać ofertę? Skontaktuj się z nami!
Telefon: 691 691 693 lub 22 664 26 66
Mail: handlowy@rosa-woda.pl

Masz firmę i chcesz poznać ofertę?
Kliknij tutaj – OFERTA DLA FIRMY

Chcesz poczytać więcej o korzyściach?
Kliknij by przejść na BLOG ROSA

Wszelkie badania wskazują, iż każdy człowiek powinien pić około 2 – 2,5l wody dziennie. Przyjmując zatem, że tylko niewiele ponad połowę tej ilości wody spożywamy w domu – każde z nas powinno wypijać jedną butelkę 1,5l wody dziennie. I z tym nie polemizujemy – pijmy wody jak najwięcej, dla naszego wspólnego dobra i zdrowia.

Porozmawiajmy o aspekcie finansowym. Czy ekonomicznym jest sens zakupu wody w butelkach PET? Czy logiczne jest  dźwiganie wody ze sklepu? Czteroosobowa rodzina wypije 4 butelki dziennie. To w tygodniu nawet około czterech zgrzewek wody, choć zdajemy sobie sprawę, że niewielu ludzi tak regularnie pije jedynie wodę. Pobawmy się zatem matematyką.

Zużycie wody oraz koszt zaopatrzenia:
1)
Cztery butelki dziennie x 30 dni = 120 butelek. Cena butelki PET 1,69 zł brutto. Razem? Ponad 200 zł miesięcznie!
2) Dwie butelki dziennie x 30 dni = 60 butelek. Cena butelki PET 1,69 zł brutto. Razem? Ponad 100 zł miesięcznie!

Spójrzmy zatem jak wiele plusów ma decyzja o wyborze dystrybutora filtrującego ROSA do domu:
  • Nie wymaga kupowania wody, osoba robiąca zakupy na pewno przyjmie to z radością
  • Nie musisz dźwigać wody, plecy na pewno się ucieszą
  • Wodę możemy pić cały czas, nie ma “limitu” wody.
  • Nie musimy kontrolować, czy woda w butelkach się skończyła i uzupełniać braków
  • Pijesz wodę przefiltrowaną, która zabiera wszystkie szkodliwe składniki z wody, pozostawiając jednak wartościowe minerały
  • Woda jest zawsze schłodzoną oraz podgrzaną, gotową do picia
  • Dystrybutor wody zajmuje tyle miejsca co ekspres do kawy, mamy duży wybór dystrybutorów nablatowych, ale i wolnostojących.
  • Ale może przede wszystkim... zaczynasz mieć realny wpływ na środowisko? Każda butelka PET to nawet 50g czystego plastiku. Zużywając 100 butelek miesięcznie – generujemy od 3kg do nawet 5kg plastiku. PIĘĆ kilogramów plastiku!
  • Niektóre dystrybutory oferują nie tylko wodę zimną i gorącą, ale także gazowaną! Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Dystrybutor wody z montażem oraz pełnym serwisem, wraz z wymianą wkładów filtrujących możesz mieć już od niecałych 3 zł dziennie. Trzy złote. Dziennie. Za czystą, nielimitowaną wodę, bez plastiku, ekologicznie i ekonomicznie!

Ekologia w domuBardziej dociekliwi powiedzą: hola, hola, a co z kosztem wody w kranie? Słuszna uwaga. W Polsce średni koszt 1m3 (1000l wody z kranu) to koszt około 10 zł. Czyli 1l wody kosztuje około 0,01 zł. JEDEN GROSZ. Jak zatem spojrzeć na półkę sklepową, gdzie za butelkę wody 1,5l płacimy średnio 1,69 zł?

Rosa dystrybutory wody to gwarancja najlepszej oferty i fachowego serwisu. Rosa obecna jest w Polsce od ponad 25 lat, posiadamy doświadczenie we współpracy z największymi międzynarodowymi korporacjami, fabrykami, ale także  firmami rodzinnymi, malutkimi punktami usługowymi. I choć pracujemy z największymi – wiemy, że najważniejsza jest świetna, dopasowana oferta, którą mamy i chętnie ją przedstawimy. Możesz nam zaufać.

Dbamy o Ciebie, dbamy o Twoje koszty.