Woda do firmy – oszczędności finansowe

Oszczędzaj z Rosa dystrybutory wodyROSA dystrybutory wody to ponad 25 lat na rynku. Ponad dwie dekady obsługi firm: największych, znanych każdemu, ale i małych, rodzinnych firm. Każdej z firm oferujemy: najlepsze ceny, profesjonalną obsługę techniczną i perfekcyjną obsługę Klienta.

Twoja firma poszukuje najbardziej ekonomicznie korzystnych rozwiązań zapewnienia pracownikom wody do firmy, będąc jednocześnie rozwiązaniami ekologicznymi? Gwarantujemy – Nie dało się trafić lepiej. Stały, miesięczny koszt najmu za dystrybutor bez limitu zużycia wody, wszystko w pakiecie “all in”, czyli w cenie najmu. Od montażu dystrybutorów, po przeglądy i serwisy, a co równie ważne – krystalicznie czysta woda, którą zapewniają markowe zestawy filtrów będące standardem w naszych dystrybutorach. Bez dźwigania butli, ich składowania, marnowania czasu… Nasze rozwiązania można podsumować w kilku słowach:
WYGODA i KOMFORT w NAJLEPSZEJ cenie. Brzmi pięknie, prawda?

Mamy tego więcej. Zajrzyj tutaj: My vs butle lub Dlaczego wybrać dystrybutory ROSA?

PARADOKS… Firmy płacą za dostawy wody do miejsc, gdzie mają jej pod dostatkiem. A jakby tego było mało… marnują przestrzeń w firmie, za którą także płacą, by tę wodę składować.

Woda do firmy taniej od -30% do -78%? Z nami na 100%. Obniżamy koszty zaopatrzenia twojej firmy w wodę dla pracowników, klientów, gości względem aktualnie ponoszonych kosztów i jesteśmy tego pewni.  Skąd aż -78% oszczędności? Bo to największa wyliczona i potwierdzona wspólnie z Klientem oszczędność jaką uzyskaliśmy. Mamy na to twarde dowody i referencje. Jeśli stoisz przed wyborem rozwiązania do firmy, która zapewni wodę twoim pracownikom, gościom, klientom, partnerom lub jeśli poszukujesz rozwiązania, które zmniejszy koszty zaopatrzenia w wodę – poznaj naszą ofertę, a po najlepszą ofertę zadzwoń 22 664 26 66 lub napisz handlowy@rosa-woda.pl

Jakie oszczędności gwarantują dystrybutory bezbutlowe ROSA?

Argumenty za ROSA dystrybutoryWodę w firmie zapewniamy przez butle/baniaki z wodą / butelki PET, ale szukam tańszego i bardziej ekologicznego rozwiązania

Mamy całą listę argumentów, by przekonać cię jak wiele zyskujesz wybierając nasze rozwiązania.
Zapraszamy choćby TUTAJ. Ograniczymy koszty w twojej firmie za dostawy wody, dodatkowo ty “odzyskujesz” miejsce, które przeznaczano na jej przechowywanie, a to bardzo ważne, bo mało kto patrząc na realne oszczędności – wlicza te, które na pierwszy rzut oka – są niewidoczne. Mowa o m2 podnajmowanej powierzchni, za którą trzeba zapłacić, a którą realnie marnujemy na to, by wodę przechowywać.

Mało? Twoja firma stanie się znacznie bardziej ekologiczna, gdyż ograniczymy znacznie (lub całkowicie) plastik z tytułu używania wody. Mamy mnóstwo firm w portfolio, które dzięki naszej wspólnej pracy ograniczyły plastik o 100%. I tu znów poruszamy temat oszczędności. Nie tylko z tytułu zmniejszonego śladu węglowego, który powstaje w wyniku przywożenia wody autami dostawczymi. Przede wszystkim także dlatego, iż firma przestaje generować plastik, za który… płaci administracji/odbiorcy odpadów za wywóz/recykling. Tak, za utylizację śmieci plastikowych płacimy wielką cenę, szczególnie w tych czasach. Warto zatem spojrzeć na tą aspekt jako realną, finansową oszczędność.

No i co równie ważne, choć odczuwa się to dopiero w krytycznych momentach, gdy upały dają we znaki: Nie trzeba się już martwić, że wody w butelkach PET lub butlach 18,9l może zabraknąć. Nie straszne ci będą upały i zwiększone zapotrzebowanie na wodę z tego tytułu. Nie trzeba prognozować i zakładać zużycia wody w sezonie letnim. W przypadku dystrybutorów wody – stała opłata, bez ukrytych kosztów i nielimitowana niczym woda.
Pssst, pamiętaj, iż gdy powiększy się zespół w Twojej firmie – nie trzeba będzie zwiększać zapotrzebowania na wodę, którą dowożą.
Brzmi przekonująco, prawda? Napisz po ofertę dla Twojej firmy: handlowy@rosa-woda.pl lub zadzwoń: 22 664 26 66

Woda dla pracowników“Jesteśmy małą firmą, ale chcemy zapewniać swoim pracownikom i Klientom wodę do picia by podnosić komfort oraz wygodę pracy i pobytu”

… szukasz więc ekonomicznego rozwiązania, które zapewni komfort i wygodę przy niewielkich stałych kosztach. Świetnie zatem, że tu jesteś. Dystrybutory filtrujące to niezwykle korzystne cenowo rozwiązanie, szczególnie gdy spojrzymy na listę korzyści także poza finansowych względem innych rozwiązań. Dystrybutory bezbutlowe oferują wodę bez limitów, nie trzeba rozmyślać, czy ilość gości spowoduje braki w wodzie, lub rozwój waszego Zespołu zmusi do zwiększenia dostaw wody. Jeden, stały, niezmienny koszt dzierżawy i nic więcej. Święty spokój.

Montaż, serwisy i przeglądy – to wszystko spoczywa na naszych barkach, twojej firmie pozostaje jedynie korzystać z dystrybutora. Co więcej, taki dystrybutor wody może oferować w twojej firmie prócz wody gorącej i zimnej – także wodę gazowaną, a od paru lat takie rozwiązanie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Dystrybutory bezbutlowe dają mnóstwo możliwości.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc twojej firmie.

Napisz do nas po najlepszą ofertę od ROSA dystrybutory, KLIKNIJ.
Możesz tez zadzwonić 691 691 693. Opowiemy, odpowiemy, doradzimy. Jesteśmy dostępni w godzinach 8:00 do 18:00.