ROSA to ponad 20 lat na rynku wody w Polsce. Ponad dwie dekady obsługi tych największych, znanych każdemu, ale i malutkich firm. Każdej z tych firm oferujemy to co mamy najlepszego: najlepsze ceny, fachową obsługę techniczną i perfekcyjną obsługę Klienta.

Jeśli Twoja firma poszukuje najbardziej ekonomicznie korzystnych, a dodatkowo ekologicznych rozwiązań w temacie dostawy wody do firmy – Nie da się trafić lepiej.  Stały, miesięczny koszt najmu za urządzenie, wszystko w pakiecie “all in”, od montażu po przeglądy i co ważne – nielimitowana, krystalicznie czysta woda. Bez butli, bez dźwigania, składowania, rozważania czy w okresach większego zapotrzebowania na wodę w firmie… starczy wody?! Nasze rozwiązania można podsumować w kilku słowach: WYGODA i KOMFORT w NAJLEPSZEJ cenie.

IRONIA… Firmy płacą za dostawy wody do miejsc, gdzie jest jej pod dostatkiem. A jakby tego było mało… marnują przestrzeń w firmie, by tę wodę składować.

Woda do firmy taniej od -40% do -70%? Z nami na 100%. Obniżamy koszty zaopatrzenia twojej firmy w wodę dla pracowników względem aktualnej wysokości faktur i jesteśmy tego pewni. Jeśli stoisz przed wyborem wybrania firmy, która zapewni wodę twoim pracownikom, gościom, klientom, partnerom – poznaj naszą ofertę.

Czego szukasz?

  1. “Wodę w firmie zapewniamy przez butle/baniaki z wodą / butelki PET, ale szukam tańszego i bardziej ekologicznego rozwiązania”.

    Trafiłeś idealnie. Mamy całą listę argumentów, by przekonać cię jak wiele zyskujesz wybierając nasze rozwiązania.
    Zajrzyj choćby TUTAJ. Ograniczymy koszty w twojej firmie za dostawy wody, ty “odzyskasz” miejsce, które przeznaczasz na jej przechowywanie, a dodatkowo – wasza firma stanie się bardziej ekologiczna, gdyż ograniczymy do minimum (lub całkowicie) plastik.  No i co równie ważne: Nie będziesz musiał się już martwić, że wody w plastiku może zabraknąć, nie straszne ci będą upały i zwiększone zapotrzebowanie na wodę z tego tytułu. Gdy powiększy się zespół w firmie – nie trzeba będzie zwiększać zapotrzebowania na wodę, którą dowożą. Będzie natomiast gwarancja stałej, niezmiennej ceny oraz brak jakichkolwiek ukrytych opłat.

  2. “Jesteśmy małą firmą, która chce zapewniać swoim pracownikom / klientom wodę by podnosić  komfort oraz zapewnić wygodę pracy i pobytu”.

    … szukasz więc ekonomicznego rozwiązania, które zapewni komfort przy niewielkich stałych kosztach. Świetnie, że do nas zajrzałeś. Dystrybutory filtrujące to niezwykle korzystne cenowo rozwiązanie, szczególnie gdy spojrzymy na listę korzyści także poza finansowych względem innych rozwiązań. Urządzenie oferuje wody bez limitów, nie musisz zastawiać się, czy starczy wody w butli dla pracowników czy klientów. Poza kosztem dzierżawy – o nic się nie martwisz. Montaż, serwisy i przeglądy – to wszystko spoczywa na naszych barkach, twojej firmie pozostaje jedynie korzystać z dystrybutora. Co więcej, taki dystrybutor wody może oferować w twojej firmie prócz wody gorącej i zimnej – także wodę gazowaną.

    Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy pomóc twojej firmie.