Woda w firmie – Dystrybutor z wodą gazowaną.

Na polskim rynku najpopularniejszym rozwiązaniem są dystrybutory, które oferują tylko wodę gorącą i zimną. To całkowicie zasadne – w przypadku, gdy poszukujemy dystrybutorów np. na zakłady produkcyjne, gdzie potrzebna jest duża ilość – takie dystrybutory są najrozsądniejszym rozwiązaniem relacji cena / jakość oferty.

Dystrybutory wody - bez limitu! ROSA Dystrybutory filtrujące  z wodą gazowaną dla biur i firm

Co jednak, gdy spotykamy się w eleganckich biurach, siedzibach Zarządów firm? No właśnie. Chcemy, by wizytówka naszej firmy wyglądała najlepiej jak to możliwe, przy zachowaniu odpowiednich kosztów. Takie też są dystrybutory filtrujące z opcją wody gazowanej. Oferują standard normalnych dystrybutorów (gorąca + zimna), ale jest też wartość dodana, w postaci możliwości picia wody gazowanej. A to wszystko podane w eleganckim dystrybutorze Rosa Elegant HQ, który według naszych Klientów bardziej przypomina elegancki mebel, niż tanie dystrybutory na wodę z baniaków.

ROSA Elegant HQ – Eleganckie dystrybutory wody o wysokiej jakości i oszczędności nawet do 70%

ROSA Elegant HQ soda to nasza propozycja dla wymagających Klientów. Niezwykle elegancki wygląd, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały – dystrybutor na wysoki połysk oraz czarny: matowy). Białe dystrybutory filtrujące niezwykle chętnie wybierają placówki medyczne, przez naprawdę rewelacyjną prezencję, która dodaje uroku placówce medycznej i podnosi jej wartość.

Czarne dystrybutory bezbutlowe z serii Elegant wybierają z kolei często salony dealerskie aut, gdyż matowe rozwiązanie to elegancki sznyt i charakter – idealnie wpisujący się w branże motoryzacyjną.

Dystrybutor wody Rosa Elegant HQ to jednak przede wszystkim – niezwykle jakościowy dystrybutor wody, z dużą przepustowością, materiałami przystosowanymi do kontaktu z żywnością i z klasowymi zabezpieczeniami.

A co w tym najlepsze? Oczywiście – niższe koszty wody do firmy. Nawet -70% taniej, niż przy dostawie wody w galonach. Dajemy na to gwarancję.

dystrybutor filtrujący - woda do firmy