ROSA to 20 lat doświadczenia w systemie dostarczania wody pitnej,
oraz tysiące zadowolonych Klientów.

Nasze doświadczenie w biznesie polegającym na zapewnieniu wszelkiego rodzaju firmom dostawy wody – sięga aż  1986 roku. Przez lata działaliśmy w branży dystrybucji wody, początkowo poprzez produkcje i sprzedaż wody w systemie 5-cio galonowym, wraz z dystrybutorami. Wiedzę czerpiemy z doświadczeń, przez lata poszukiwaliśmy idealnych rozwiązań by sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Lata mijały, trend na rynku zaczął się zmieniać, a wraz z nim ROSA. To dzięki bardzo dobrej znajomości potrzeb Klientów, partnerów biznesowych przy udziale najnowszej technologii z dumą możemy zaprezentować Państwu nasze rozwiązania dystrybutorów bezbutlowych w zakresie kompletnych systemów zaopatrywania w wodę zarówno firm jak i Klientów indywidualnych.

W naszej branży jesteśmy marką znaną i postrzeganą jako firma godna zaufania, obsługująca klientów na terenie całego kraju i zaopatrując firmy różnego typu (od biur, po fabryki, placówki edukacyjne i medyczne, salony piękności i fryzjerskie, salony dealerskie, a nawet sklepy budowlane, firmy logistyczne czy banki) na terenie całego kraju.

Nasza firma posiada własne zaplecze magazynowe oraz techniczne z wykwalifikowaną kadrą, a to co jako firma cenimy najbardziej – to szczere budowanie relacji z naszymi Partnerami, wzajemna wymiana doświadczeń przy jednoczesnym zapewnieniu z naszej strony najlepszej możliwej jakości produktów i usług, które dają komfort i spokój.

 

RELACJE – kluczowa wartość naszej firmy, każdy nasz Klient otrzymuje opiekuna, który sprawuje nad nim opiekę i jest do jego dyspozycji 24h na dobę.

OSZCZĘDNOŚĆ – dzięki naszemu doświadczeniu i rozwiązaniom możecie Państwo zaoszczędzić nawet do 60% dotychczasowych kosztów związanych z zaopatrzeniem firmy w wodę pitną.

SOLIDNOŚĆ – gwarantujemy nowe, niezawodne urządzenia, oraz szybki i sprawny serwis.

AKTYWNOŚĆ – w głównej mierze społeczna, poprzez liczne akcje budujemy świadomość wśród ludzi w każdym wieku, na temat zdrowego stylu życia oraz dbałości o środowisko.

x

Chcą Państwo otrzymać ofertę na urządzenia filtrujące do swojej firmy? Prosimy o zostawienie danych kontaktowych, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.