Warto pamiętać, iż tylko profesjonalnie przefiltrowana woda zapewnia wydłużenie żywotności sprzętu małego AGD, czyli np. ekspresów do kawy tak często psujących się w firmach i domach.
 
2 Warto pamiętać, iż tylko profesjonalnie przefiltrowana woda zapewnia wydłużenie żywotności sprzętu małego AGD, czyli np. ekspresów do kawy tak często psujących się w firmach i domach.
 
3 Warto pamiętać, iż tylko profesjonalnie przefiltrowana woda zapewnia wydłużenie żywotności sprzętu małego AGD, czyli np. ekspresów do kawy tak często psujących się w firmach i domach.
 

Technologia

Nasze systemy filtracji usuwają z wody zanieczyszczenia takie jak: piasek, muł, zawiesiny, chlor, substancje organiczne, pestycydy, żelazo, metale ciężkie. Za pomocą naszych wkładów można również zredukować twardość wody, a także poprawić smak i zapach wody.

1. Filtr mechaniczny – filtr sedymentacyjny usuwający zanieczyszczenia do 0,5 mikrona. np.: rdzę, piach, osad mulisty oraz szkodliwe dla zdrowia drobiny mechaniczne nierozpuszczalne w wodzie.

2. Filtr węglowy – stosujemy tu najwyższej jakości węgiel z łupin orzechów kokosowych. Usuwamy z wody wszystkie szkodliwe środki chemiczne, np.: chlor, ołów, fluor, rtęć, nadając tym samym wodzie doskonały smak i zapach.

3. Filtr UV antybakteryjny – uniemożliwia rozwój bakterii i wirusów, dzięki czemu uzyskujemy 100% pewności, iż woda jest krystalicznie czysta i gotowa do spożycia.

4. Filtr zmiękczający – wypełniony złożem jonowymiennym zmiękczającym wodę. Zapobiega powstawaniu kamienia oraz osadu wapiennego w czajnikach, ekspresach do kawy i tym samym poprawiając walory smakowe oraz wydłużając ich żywotność.

5. Opcjonalnie mineralizator: który wzbogaca podawaną z dystrybutora wodę w magnez, potas i sód.

x

    Chcą Państwo otrzymać ofertę na urządzenia filtrujące do swojej firmy? Prosimy o zostawienie danych kontaktowych, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.


    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.