Przewagi dystrybutorów bezbutlowych

Rok 2020, napisać, że to ciekawy rok, to jednak lekkie niedopowiedzenie. Aż strach zaśpiewać w Święta “Last Christmas”, bo patrząc na ostatnie wydarzenia – jeszcze się spełni.
W związku z mocno zmienną sytuacją na rynku postanowiliśmy rozpocząć serię wpisów na temat przewag dystrybutorów bezbutlowych nad dostawami wody w baniakach czy zakupach butelek PET do firmy. Dziś prezentujemy część pierwszą. Zapraszamy!

Świetna oferta handlowa to podstawowe oręże dobrego działu handlowego. Jednak, w tych czasach intensywnych zmian – czasem i to nie wystarczy. Najważniejsze w tych czasach jest zaufanie do usługodawcy, wszak problemów i tak mamy co nie miara.

Jak można przede wszystkim zdobyć zaufanie Was jako naszych Klientów? Prawdą. Realnymi zyskami ekonomicznymi, zdrowotnymi czy ekologicznymi dla firmy (a najlepiej wszystkie trzy jednocześnie ;-)).

Porównajmy zatem kilka podstawowych aspektów, które różnią m.in. nas, firmę ROSA dystrybutory oraz dostaw wody w baniakach.

Dystrybutory wody: więcej niż tylko gorąca i zimna woda

Czy firmy oferujące dostawę wody w butli 18,9l oferują dystrybutory, które podają wodę gorącą oraz zimną (schłodzoną)? Oczywiście. To standard absolutnie podstawowy dla każdego. Zostawmy jednak na ten moment różnice w “ilości wody”, wszak 19l wody vs nielimitowana ilość wody to wątek, któremu poświęcimy cały wpis, jednak przechodząc do możliwości dystrybutorów… Ile firm oferujących butle 18,9l proponuje na przykład dystrybutory, które potrafią zrobić wodę gazowaną? Albo wodę zimną (ale nie schłodzoną), popularnie nazywaną wodą w temperaturze pokojowej? Wydaje się to mało ważne? W teorii – racja. W praktyce, zapytajcie proszę swoich pracowników czy piją stricte zimną, schłodzoną wodę z dystrybutora, czy jednak dolewają ciut gorącej, bo woda zimna… jest po prostu za zimna? 😉 No właśnie.

I tu zaczynają się schody dla dostawców wody w butlach. U nas taki problem nie występuje, gdyż w naszej ofercie jest co najmniej kilka dystrybutorów, które oferują taki rodzaj wody.

Dystrybutory bezbutlowe – woda gazowana

A teraz wskoczmy na jeszcze głębszą wodę. Gazowaną wodę. Ilu dostawców wody w butlach zaoferowało Wam dystrybutory, które prócz wody zimnej i gorącej – podają także wodę gazowaną? Promil? 🙂 W dystrybutorach bezbutlowych, takich jakie oferujemy w ROSA to właściwie standard. Mamy kilkanaście dystrybutorów, które podają trzy, a nawet cztery rodzaje wody – od dystrybutora ROSA Elegant oraz Rosa Elegant mini, które oferują wodę gorącą, zimną (schłodzoną), zimną (nieschłodzoną dodatkowo) oraz gazowaną. Gazowana od zawsze i na zawsze będzie miała swoich miłośników, nie mówiąc o mimo wszystko odrobinie prestiżu, gdy podczas oczekiwania na spotkanie Twojego kontrahenta zaproponujesz mu wodę gazowaną z dystrybutora ROSA. To robiło, robi i będzie robić wrażenie jeszcze długo, a przynajmniej do czasu, gdy wprowadzimy dystrybutory z Prosecco ;-).

Jeśli zatem chcemy przedstawić jak wiele atutów mają dystrybutory filtrujące, które oferujemy – to jeden z pierwszych, podstawowych. Woda gazowana, ale nie tylko – to coś, czego dostawcy w butlach 18,9l praktycznie nigdy Wam nie zaoferują, a nawet jeśli – jest to rozwiązanie mocno awaryjne, gdyż system gazujący wymaga stałego zapasu wody w baniaku, musicie zatem bardzo pilnować, by butla zawsze miała wodę.  Nie poruszając w ogóle jednak tematu ceny takich dystrybutorów od dostawców baniaków, bo człowiek usiądzie z wrażenia ;-).

No i na sam koniec – jednak to trochę absurd, iż mamy 2020 rok, a firmy wciąż zamawiają wodę, która potem muszą przechowywać, a jeszcze później – roznosić i wymieniać ;-).

Na rozwiązanie takich problemów jesteśmy my – Rosa, dystrybutory bezbutlowe :).

Macie pytanie? Jesteśmy do dyspozycji!
handlowy@rosa-woda.pl