Wygoda i komfort z dystrybutorami ROSA

Komfort i wygoda rozwiązań Rosa dystrybutory wodyKomfort i wygoda z użytkowania dystrybutorów ROSA to jeden z największych atutów przy wybieraniu rozwiązań w firmie i domu. Plusów takiego rozwiązania jest wiele. My przedstawiamy te oczywiste i mniej oczywiste, choć równie ważne.

Firmy, które wybrały ROSA dystrybutory do obsługi zaopatrzenia w wodę dzielą się z nami wnioskami. Patrząc z perspektywy na to jak wyglądała współpraca z dostawcami wody, potwierdzają to właściwie w 100%. Te współprace można porównać. Współpraca z nami to jak usiąść w wygodnych kapciach, pod kocem, przy kominku i ulubioną książką, w ciszy i spokoju – w porównaniu do stania na mrozie pod wiatą w oczekiwaniu na autobus podczas śnieżycy. O 4:30 rano.

Jaki komfort zapewnia ROSA dystrybutory? Czy powinno mnie to interesować?

Jak zwykły dystrybutor wody może wpływać na komfort pracy oraz użytkowania? Zmiany, które opiszemy dobitnie pokażą jak bardzo. Przyzwyczailiśmy się niestety do nieracjonalnych rozwiązań jak woda w butli 18,9l czy zakup butelek PET. Wprowadzane przez ROSA zmiany dzieją się także w ludzkiej podświadomości, pokazując, jak wiele dobrego możemy zrobić dla siebie i innych, nie robiąc… nic wielkiego. Dlatego o dystrybutorach filtrujących mówi się: Game changer. W absolutnie wielu aspektach życia firmy. Przekonajmy się.

“Nie da się opisać jak bardzo dystrybutory filtrujące Rosa Elegant kolekcja dystrybutorów
zmieniają taki prosty temat jak woda do firmy.
To GAME CHANGER.”

1. Oszczędność czasu

Wraz ze zbliżającym się okresem letnim, a dokładniej  – z wyższą temperaturą na zewnątrz rozdzwaniają się telefony. Prośby o zwiększenie dostaw wody w butlach rosną lawinowo, gdyż zapotrzebowanie na wodę rośnie. Tu zaczyna się cała lista problemów. Niedoborów pracowników w firmie dostarczającej wodę (kierowców, czy pracowników magazynów). Zmiany w układach logistycznych. Urlopy. Powody można mnożyć.

Rozmawiając z Klientami o ich problemach z poprzednim dostawcą otrzymujemy feedback bogaty w przygody tak duże, iż można by napisać książkę. Przede wszystkim swoje rozdziały dopisują firmy z oddziałami / punktami rozsianymi po Polsce, które chcą mieć jednego dostawcę i święty spokój. Znamy przypadki, gdy w firmie, która nawiązała z nami współpracę temat przejścia z dystrybutorami ROSA zaczynał się od… zwalniania się pracowników odpowiedzialnych za relacje z dostawcą wody. W relacjach potrafi kuleć wszystko – od rozbieżności w rozliczeniach z dostawcą, regularne kłótnie z BOK o nieterminowości dostaw, a nawet całkowity lub częściowy brak dostaw.  Tracimy czas, tracimy nerwy. Dlatego ROSA dystrybutory takie problemy rozwiązuje od ręki.

30 dni darmowego testu od ROSAROSA GWARANTUJE:

  1. Stały, niezmienny koszt dzierżawy dystrybutora.
  2. Gwarantujemy na piśmie, iż koszt dzierżawy, póki współpracujemy – nie wzrośnie.
  3. Zero ukrytych kosztów. Cena jest znana od początku współpracy, zapisana w umowie.
  4. Wszystkie serwisy (wymiany filtrów oraz sanityzacja) są w cenie dzierżawy.
  5. Klient nie martwi się, czy wody “starczy”.
  6. Klient nie musi zajmować się kontaktem z handlowcem/BOK-iem firmy od wody.
  7. Nie musi też pilnować, czy ktoś już podmienił butlę na dystrybutorze na pełną.
  8. To my pamiętamy o serwisach, informujemy, że się pojawimy.

    MASZ święty spokój. I dużo zaoszczędzonego czasu.

2. Oszczędność miejsca

Oszczędność miejsca to coś, co ciężko obliczyć na realne korzyści. Teoretycznie. W rzeczywistości każdy właściciel firmy jest w stanie wyliczyć ile płaci za każdy m2 wynajmowanej powierzchni, w której aktualnie… przechowuje butle z wodą. To prawdziwy paradoks, który przedstawiamy przy prawie każdym kontakcie z Klientem. Firma zamawia wodę, za którą płaci, a którą ma w własnej firmie pod dostatkiem. Co więcej – dodatkowo płaci też za jej przechowywanie, gdyż marnowanie miejsca, które można przeznaczyć na znacznie ważniejsze cele i problemy – jest po prostu marnowaniem przestrzeni, za której w przypadku najmu się płaci.

Ciekawych liczb od naszych Klientów mamy aż nadto. Na przykład pierwszą z nich jest ogólnopolska sieć aptek, która przeznaczała w każdej aptece pomieszczanie dla stojaków na butle z wodą. Czasem to było ledwie kilka m2. Często jednak to było dość spore pomieszczenie, które można było przeznaczyć na znacznie poważniejsze potrzeby. W rezultacie gdyby połączyć tą powierzchnię moglibyśmy wybudować halę o powierzchni ponad 600m2. Innym przykładem będzie jedna z największych drukarni w Europie Wschodniej. Firma innymi słowy “oddała” jeden ze swoich magazynów o wielkości 400m2 na przechowywanie pustych i pełnych butli z wodą. W rezultacie 400m2 zmarnowanej przestrzeni, którą mogli wykorzystać znacznie lepiej. Z dystrybutorami ROSA – wykorzystali.

Podsumowując. W czasach, w których szukamy oszczędności zaglądajmy tam, gdzie nikt nie zajrzy. Marnowanie każdego m2 (za który często wynajmujące powierzchnię firmy płacą naprawdę znaczne kwoty), na przechowywanie wody jest naprawdę na wysokim miejscu w rankingu kosztów, które nie mają logicznego poparcia.

Chcesz wiedzieć, jak bycie firmą dbającą o ekologię także wpływa na koszty w firmie? Zaskoczymy Cię. Zajrzyj TUTAJ.
Poznaj tez inne korzyści klikając TUTAJ.

Przekonaliśmy Cię do naszych rozwiązań?

Poznaj najlepszą ofertę na wynajem dystrybutorów filtrujących oraz dowiedz się, jakie oszczędności możemy wygenerować w Twojej firmie.

Telefon: 691 691 693 lub 22 664 26 66
Mail: handlowy@rosa-woda.pl