Od ponad 10 lat nasza firma zajmuje się uzdatnianiem wody u prywatnych Klientów, czyli w domach i mieszkaniach. Uzdatnianie wody wodociągowej to na ogół tylko jej doczyszczanie, wszak dostawca jest zobowiązany do systematycznych jej badań i oferowania wody zdatnej do picia. Jeśli jednak mieszkasz poza granicami dużych miast – często problem cuchnącej wody oraz dziwnego koloru, jest czymś  w kranach bardzo częstym.

Zarówno rodzaj uzdatniania jak i filtry, które oferujemy naszym Klientom , dobieramy na podstawie naszych prywatnych badań wody, bądź wywiadu z zamieszkującymi osobami i ich oczekiwaniami. Najczęściej spotykanymi problemami w polskich domach to wielka ilość kamienia, nieakceptowalny zapach i kolor wody, która bardziej przypomina rudy, niż krystaliczny. Znamy i mamy jednak sprawdzone rozwiązania, by wodę w kranie doprowadzić do bardzo dobrej jakości, która spokojnie nadaje się do picia.

Przykładowy system filtracji:

  1. Filtr mechaniczny – filtr sedymentacyjny usuwający zanieczyszczenia do 0,5 mikrona. np.: rdzę, piasek, osad mulisty oraz szkodliwe dla zdrowia drobiny nierozpuszczalne w wodzie.
  2. Filtr węglowy – z łupin orzechów kokosowych. Usuwa z wody wszystkie szkodliwe środki chemiczne, np.: chlor, ołów, fluor, rtęć, nadając wodzie doskonały smak i zapach.
  3. Filtr zmiękczający – wypełniony złożem jonowymiennym zmiękczającym wodę. Zapobiega powstawaniu kamienia oraz osadu wapiennego w czajnikach, ekspresach do kawy i tym samym poprawiając walory smakowe oraz wydłużając ich żywotność.
  4. Filtr UV antybakteryjny – uniemożliwia rozwój bakterii i wirusów.
  5. Filtr mineralizujący– Opcjonalnie oferujemy podajnik, który wzbogaca podawaną z dystrybutora wodę w magnez, potas i sód.

Nasze rozwiązania najczęściej montowane są pod zlewem, a zestaw indywidualnych filtrów powinien być wymieniany co około 6 miesięcy – nie musisz jednak pamiętać “czy to już” – ROSA zawsze blisko upływającego terminu kontaktuje się by poinformować o zbliżającej się wymianie filtrów i umawia wygodny termin serwisu.

Potrzebujesz ofertę na filtry podzlewowe?
Zapraszamy do kontaktu.

Email: biuro@rosa-woda.pl
Telefon: 726 110 606