Już teraz możesz poprawić stan swojego zdrowia wykonując zaledwie jeden telefon.
Zamień wodę pitną na alkaliczną wodę w systemie ROSA.

Prezentujemy Państwu:
UNIKALNY 5 STOPNIOWY SYSTEM FILTRACJI WODY ALKALICZNO – JONIZUJĄCY
WYKORZYSTUJĄCY TECHNOLOGIĘ OPARTĄ NA NANOSREBRZE.

*Filtr pasuje do wszystkiego rodzaju urządzeń w naszej ofercie, istnieje także możliwość instalacji pod-zlewowej z dodatkowym kranem nablatowym.

tecza

Jak to działa

Filtr wielostopniowy ROSA to nowoczesny, profesjonalny system uzyskujący jonizująco-alkaliczną wodę.

W systemie ROSA zastosowano technologię bazującą na filtracji liniowej: mechanicznej, zmiękczającej, węglowej, alkaliczno – jonizującej i węglowej ze złożami nanosrebra, dzięki czemu wkłady filtrujące odporne są na rozwój flory bakteryjnej.

Nanosrebro jest znanym środkiem bakteriostatycznym. W momencie kiedy woda przepływa przez poszczególne etapy filtracji wzbogacana jest w śladowe ilości nanosrebra zapobiegające rozwojowi mikroorganizmów wewnątrz systemu filtracyjnego, co prowadzi do wydłużenia czasu składowania i zabezpiecza przed szkodliwym zanieczyszczeniem mikrobiologicznym.

KORZYŚCI DLA ZDROWIA:

STOSOWANIE WODY ALKALICZNEJ
– usuwa z organizmu toksyny,
– unieszkodliwia wolne rodniki,
– odtwarza stan alkaliczny organizmu,
– zwiększa stabilność tlenu w organizmie,
– wspomaga dostarczanie środków odżywczych,
– gotowanie w wodzie alkalicznej poprawia wartości odżywcze, a także smak pokarmów i napojów takich, jak kawa i herbata,
– zmienia pokarmy i napoje kwasowe na bardziej alkaliczne.

BLOKUJE DZIAŁANIE WOLNYCH RODNIKÓW – posiada potężną dawkę elektronów, które łatwo oddaje wolnym rodnikom i tym samym je blokuje, co skutkuje spowolnieniem procesów starzenia oraz tworzy środowisko
sprzyjające odbudowie zdegenerowanej tkanki.

DOSKONALE NAWADNIA ORGANIZM – dzięki swojej strukturze molekularnej ( małe klastery ) doskonale przenika przez błonę komórkową i tym samym łatwo i szybko nawadnia.

ODKWASZA I ODTRUWA – posiada PH pomiędzy 9,5 do 11 – alkalizuje czyli odkwasza organizm i odtruwa go. Uzupełnia najważniejsze składniki mineralne, głównie wapń i magnez. Wiele badań dowodzi, iż zakwaszenie organizmu jest jednym z czynników determinujących rozwój nowotworów w organizmie. Warto więc odkwaszać organizm!

Picie wody alkalicznej wpływa korzystnie na zdrowie, wykorzystywana jest ona do zwalczania wielu dolegliwości i chorób, m.in.:

 • alergii skórnych
 • astmy oskrzelowej, zapalenia oskrzeli
 • kamicy nerkowej
 • nadkwasoty żołądka
 • cukrzycy
 • chronicznego zmęczenia
 • nowotworów
 • nadciśnienia
 • grzybic
 • dny moczanowej
 • łuszczycy

Woda zjonizowana to doskonałe rozwiązanie dla osób, których nie stać na chorowanie.
Dzięki właściwościom wody alkalicznej ryzyko zapadnięcia na wiele schorzeń jest redukowane do minimum.
Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia oraz zdrowym trybie życia.
Nie zapominaj, iż używanie systemu filtracji nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej.

x

  Chcą Państwo otrzymać ofertę na urządzenia filtrujące do swojej firmy? Prosimy o zostawienie danych kontaktowych, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.