ROSA to 20 lat doświadczenia w systemie dostarczania wody pitnej,
oraz tysiące zadowolonych Klientów.

Nasze doświadczenie w biznesie sięga aż do 1986 roku. Przez lata działaliśmy w branży dystrybucji wody, początkowo poprzez produkcje i sprzedaż wody w systemie 5-cio galonowym, wraz z urządzeniami dozującymi. Wiedzę czerpiemy z doświadczeń, przez lata poszukiwaliśmy idealnych rozwiązań by sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Lata mijały, trend na rynku zaczął się zmieniać, a wraz z nim ROSA. To dzięki bardzo dobrej znajomości potrzeb Klientów, partnerów biznesowych przy udziale najnowszej technologii z dumą możemy zaprezentować Państwu nasze rozwiązania w zakresie kompletnych systemów zaopatrywania w wodę zarówno firm jak i Klientów indywidualnych.

RELACJE – kluczowa wartość naszej firmy, każdy nasz Klient otrzymuje opiekuna, który sprawuje nad nim opiekę i jest do jego dyspozycji 24h na dobę.

OSZCZĘDNOŚĆ – dzięki naszemu doświadczeniu i rozwiązaniom możecie Państwo zaoszczędzić nawet do 60% dotychczasowych kosztów związanych z zaopatrzeniem firmy w wodę pitną.

SOLIDNOŚĆ – gwarantujemy nowe, niezawodne urządzenia, oraz szybki i sprawny serwis.

AKTYWNOŚĆ – w głównej mierze społeczna, poprzez liczne akcje budujemy świadomość wśród ludzi w każdym wieku, na temat zdrowego stylu życia oraz dbałości o środowisko.

x

Opcja "Proszę o kontakt" pozwala na ekspresowy kontakt z Państwem dotyczący naszej oferty.